fats
13 فروردین 1402 - 12:23

نماینده ولی فقیه در کاشان: طلاب از ایام تبلیغات بهترین استفاده را داشته باشند

نماینده ولی فقیه در کاشان ارتباط با نسل جوان را بهترین شیوه تربیتی دانست و گفت: طلاب از ایام تبلیغات بهترین استفاده را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، حجت‌الاسلام سید سعید حسینی پیش از ظهر امروز در دیدار نوروزی با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس، اظهار داشت: حضور روحانیت و طلبه‌های جوان در ایام تبلیغ در ماه محرم، ماه مبارک رمضان و تابستان در استان‌ها و مراکز دانشگاهی یکی از طرح‌های مفید حوزه است‌.

وی افزود: باید از این فرصت تبلیغی بیشتر و بهتر استفاده کرد و مردم هم در مناطق مختلف از طلّاب علوم دینی استقبال خوبی دارند به نحوی که بنده نیز در ایام تبلیغ در روستایی در استان چهارمحال بختیاری در منزل راننده مینی‌بوس ساکن بودم که این نشانه علاقه مردم به روحانیت و تدین آنان است.

حسینی در ادامه گفت: بهترین شیوه تربیتی ارتباط گیری با نسل جوان و نوجوان است و همیشه این روش را دنبال کرده‌ام به نحوی که در ایامی که ابوی در قادر آباد فارس، امام جمعه بودند، تبلیغ که خدمت وی بودم با برنامه‌ریزی آموزش و پرورش در ایام تبلیغ ماه مبارک رمضان تمام مدارس منطقه را بازدید و سخنرانی کرده بودم.

امام جمعه کاشان با توجه به حکم انتصاب خود ابراز داشت: وظایفی که مقام معظم رهبری در این حکم از من مطالبه کرده‌اند نشانه، شناخت دقیق از منطقه کاشان و اطلاع از معضلات شهرستان کاشان است.

نماینده ولی فقیه در کاشان در رابطه و ارادت مردم عام به اهل بیت به داستان مفضل اشاره کرد و گفت: مردم کاشان ارادت خاصی به اهل بیت عصمت و طهارت دارند و این موضوع از لقب دارالمومنین بودن این منطقه آشکار است و هر ساله مردم کاشان در ایام خاص ابراز ارادت خود را نیز نشان دادند.

انتهای پیام/801

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1122833